درباره ما

کاوه سلولز زرین

صنایع چاپ و بسته بندی کاوه سلولز زرین به عنوان گروهی توانمند و پیشرو در حوزه چاپ و بسته بندی با تکیه بر هیئت مدیره، مشاوران، و مدیران مجرب و بهره‌جویی از نیروهای جوان با نگاهی آینده‌نگرانه به این صنعت و جایگاه رو به رشد آن پا به عرصه فعالیت نهاده و تلاش دارد با مدیریت دانش و برنامه ریزی منسجم نسبت به افزایش ظرفیت و ایجاد تنوع در تولید محصول، جایگاه بالاتری در این صنعت به خود اختصاص ‌دهد.تاریخچه

در سال ۱۳۷۰ با هدف تولید شیت ورق‌های مقوایی، شرکت تولیدی "ایران سلولز" -که به صورت نیمه‌تعطیل درآمده بود، خریداری شد و هیئت مدیره با همیاری پرسنل موفق شدند با درایت، پشتکار و آینده‌نگری در مدت کوتاهی تولید کارخانه را به حداکثر ظرفیت برسانند. در سال ۱۳۸۰ با توجه به نیاز بازار و همچنین در جهت پیشرفت و توسعه‌ی فعالیت‌های تولیدی خود با خرید زمین و ماشین‌آلات، "شرکت صنایع چاپ و بسته‌بندی کاوه سلولز" را تاسیس نمودند که قادر به تولید ورق سه‌لایه و پنج‌لایه، تبدیل و چاپ انواع کارتن بود. پس از گذشت چند سال و با تصمیم هیئت مدیره و در راستای ارتقای ظرفیت و کیفیت تولید و در جهت افزایش توان رقابت و ارائه‌ی محصولات متنوع، با خریداری زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع و احداث ۱۳ هزار متر سوله و ۱۰۰۰ متر فضای اداری و نصب و راه‏اندازی دو خط پیشرفته ورق‌سازی، سه دستگاه چاپ چهار رنگ، تجهیز آزمایشگاه به‌روز کنترل کیفیت و استخدام نیروهای مجرب، "شرکت صنایع چاپ و بسته‌بندی کاوه سلولز زرین" در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد و شروع به فعالیت نمود. در حال حاضر با عنایات خداوند بزرگ، مدیریت و درایت اعضای هیئت مدیره‌ و با تکیه بر تخصص و تعهد مدیران و پرسنل، شرکت کاوه سلولز زرین در زمره‌ی برترین تولیدکنندگان ورق و کارتن در کشور قرار دارد.

چشم‌انداز

صنایع چاپ و بسته بندی کاوه سلولز زرین به عنوان گروهی توانمند و پیشرو در حوزه چاپ و بسته بندی با تکیه بر هیئت مدیره، مشاوران، و مدیران مجرب و بهره‌جویی از نیروهای جوان با نگاهی آینده‌نگرانه به این صنعت و جایگاه رو به رشد آن پا به عرصه فعالیت نهاده و تلاش دارد با مدیریت دانش و برنامه ریزی منسجم نسبت به افزایش ظرفیت و ایجاد تنوع در تولید محصول، جایگاه بالاتری در این صنعت به خود اختصاص ‌دهد. ما در این مجموعه به بهبود مداوم و همه جانبه‌ی فعالیت تولیدی خود باور داریم و در چالش همیشگی برای به‌کارگیری بهترین و کار آمدترین روش ها در فرآیند تولید خود هستیم تا از این رهگذر با سرلوحه قرار دادن رقابت سالم، مشتری مداری و تحول و نوآوری ،به خدمات ارزنده و با کیفیت، کسب رضایت هر چه بیشتر مشتری خود دست یابیم.

 

کیفیت و دقت در خدمات

ما در شرکت صنایع چاپ و بسته‌بندی کاوه سلولز زرین ارائه‌ی محصول با بالاترین کیفیت، تعهد به زمان‌بندی، حفظ و ارتقای رضایتمندی و پیشتیبانی همه جانبه از مشتری را ماموریت اصلی خود می‌دانیم.